Kampioenschappen De Merwede 2020
Standen voorronde t/m serie 4 (14 feb 22:00u)
  Dames  Klasse A/B  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
179Cynthia Reedijk194
213
204
223
1721801186197.67 
252Patricia Roeleveld1991701741981951551091181.83Geen finale
346Zuleika Tromp176
223
206
1471811541087181.17 
47Heleen Verhoeven1581701881931861831078179.67 
577Ellen Visser1891701581491931861045174.17 
656Julia Hardeman1671811791681551811031171.83 
74Joke van Ammelrooij157192188144134179994165.67 
830Door van Eert166177165144139148939156.50 
  Dames  Klasse C/D  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
12Monique Rijnvis181
205
1371801981701071178.50 
278Melissa Broer148141180158
220
1581005167.50 
385Jannie Kroon1831581661691561691001166.83 
482Lenie van Kaam127172167146161192965160.83 
570Danielle du Pree156159156154187137949158.17 
637Alice Kooij140161147189150147934155.67 
774Marijke Schakelaar157130147142178168922153.67 
818Miranda Walraven132126178158146151891148.50 
920Sarah van Dongen14312995148158148821136.83 
109Hettie Nijs102143154114106176795132.50 
  Heren  Klasse A  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
176Erik Wolters
216
206
226
265
269
280
1462243.67 
254Sander Thieme192
255
235
214
290
237
1423237.17 
316Jacco van de Griend
211
226
203
258
204
215
1317219.50 
475Hans de Ruiter194
257
197193
211
237
1289214.83 
540Cees Stout177
210
183
246
246
1941256209.33 
68Willem Nolting
215
182
256
217
155
224
1249208.17 
768Remco Brouwer
206
233
161174
232
235
1241206.83 
819Tini van Dorst182
214
217
209
200
212
1234205.67 
941Jasper van Leeuwen
225
182193
235
192
202
1229204.83 
1051Amadeo van Leeuwen
257
179
217
179190
200
1222203.67 
1143Nick Visser
217
212
194174
212
1901199199.83 
1266Jeffrey Simons182
222
153
202
203
233
1195199.17 
1347Fred Raar183192190182199
236
1182197.00 
1421Arjan Valk198
202
237
164173
205
1179196.50 
1535Ad Rietbroek
214
233
183184139
213
1166194.33 
1629Jan Spiljard181
214
180
221
1901781164194.00 
1758Corne Visser
203
213
1801911901741151191.83 
1872Albert van de Kamp157
237
161
209
206
1731143190.50 
1932Arie van Zuilen195175192179
201
1741116186.00 
2049Nathan Kroon183180199
203
1641561085180.83 
2165Robert van der Lee163
204
1771881531911076179.33Geen finale
2281Vincent Nederhof185186
223
1621891311076179.33 
  Heren  Klasse B  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
184Kevin de Vries173
234
162165185
224
1143190.50 
280Kevin Broer188172
235
188148
211
1142190.33 
361Aron de Deugd189195195169170
222
1140190.00 
415Cees van de Griend182
201
1941981931651133188.83 
539Jan den Hartigh
213
146
215
202
1801621118186.33 
633Henk Smits188149170
222
158
213
1100183.33 
723Joeri van der Kamp153174194
200
1821951098183.00 
834Willem de Vries
231
160171187147
202
1098183.00 
945Michael Linders192169188163
204
1791095182.50 
1036Sander de Ruiter
204
1971851671771561086181.00 
1114Ron Kaptein190165172180173
200
1080180.00 
1259Enrico Franken
215
206
1701501691691079179.83 
1371Wim van de Herik158167
221
1511771851059176.50 
1467Jan de Vries1711881761631971611056176.00Geen finale
1542Eric Schotgerrits
225
137182140
208
1601052175.33 
1664Emiel Spong156156165
202
1661721017169.50 
1748Nico Visser170148179151177168993165.50 
1813Kees Harinck193147154148152195989164.83 
1944Henk Holscher153179146166144187975162.50 
  Heren  Klasse C  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
126Mathijs van Dijk1167149193
225
1661761076179.33 
262Ger Reedijk194173168
201
1661441046174.33 
383Peter Maas129
200
1801931611681031171.83 
460Peter Franken1731711901811411701026171.00 
53Ben Boeijink1651601671761781691015169.17Geen finale
638Hans Kooij1781571701831711491008168.00 
722Joop Joosten1701451751471921711000166.67 
85Sjaak van Anrooij127181180162149182981163.50 
957Gerben de Deugd155156127
204
159165966161.00 
1069Jan du Pree122195148125186169945157.50 
1163Danny Nispeling145152168135145119864144.00 
  Heren  Klasse D  (geel naar de finale)
laatst bijgewerkt: 15 Februari 2020 00:06:01
  id  Naam G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 Pinfall Gem  
125Nick Cullens152189168
205
1601691043173.83 
217Erik Walraven1771881981421431531001166.83 
353Feike Hoek160141134
220
152178985164.17 
473Jop van der Lee157178170166137165973162.17Geen finale
510Ricardo van Santen135156191157153145937156.17 
612Rinus van Gemert179159100172167153930155.00 
728Joop Kooiman197179128120135170929154.83 
811Joseph Nijs187160136156169112920153.33 
950Rob van der Meulen134134165170162142907151.17 
101Rob Vermey129134138187180134902150.33 
1131Stephan Noorland99190146152121146854142.33 
1224Arie de Zeeuw127166135125162130845140.83 
1327Nono Nikijuluw140154120116144128802133.67 
146Maurits den Houter137102137146147117786131.00